Triatlon (ČR)

 Triatlon 

Firemní akce

PRINCIP A CÍL: Celá skupina se rozdělí na několik týmů, které se spolu utkají v jednotlivých disciplínách triatlonu. První disciplína  je závod na raftech, který ale končí asi 250 m pod slalomovou tratí, kde vybraný reprezentant družstva musí v co nejrychlejším čase vyšplhat po lanové síti a přejít lanový most (barma bridge) Ostatní nejen, že fandí svému favoritovi ale do sytosti se mohou projít po kladině ve výšce 4 m nad zemí, vyzkoušet přejít dvě lana nebo se svézt na lanové dráze. Vše je součástí našeho parku vysokých lan. Nemusíte z něj mít obavy obtížnost překážek je nastavena tak aby jste si je mohli určitě všichni vyzkoušet a prožít. Vše je jištěno standardním způsobem - horní jištění zabezpečené zkušenými instruktory. Park lan je postaven profesionální firmou s příslušnými certifikáty. Druhá disciplina je slalom na raftech. Tzv. povodnými a protivodnými brankami je vytyčena závodní trať, kterou musí posádky zdolat v co možná nejkratším čase a za každou neprojetou branku se přičítají trestné vteřiny.
V posledním závodě soutěží tři členové družstva. Jejich úkolem je co nejrychleji sjet na tubingovém kruhu závodní trať.

 8:00 Sraz s organizátory akce u umělé slalomové dráhy ve Veltrusech, občerstvení, rozdělení materiálu a seznámení s bezpečnostními pravidly.
9:30 - 11:30 Dopolední raftování: praktická zkouška jednotlivých disciplín, trénink na trati slalomu, souhra posádek pro tubingový závod, 1. závod  ve sjezdu na raftu zakončený závodem ve výškách.
11:30 - 14:00 Vychutnání adrenalinu při pohybu po vysokých lanech. A protože při tom notně vyhládne, oběd formou pikniku v přírodě. 
13:45 - 17:00 , Prezentace slalomu a porada týmů. 2. závod - slalom raftů 3. závod - týmový sjezd na tubingových kruzích,.
17:00-19:00 Vyhlášení vítězů, grilovaní masa - neformální párty.
19:00 Odjezd směr Praha.

   
[ Zpět ]

Firemní akce a teambuilding