Thajsko

Cesta do dějiště podmanivého románu
„Most přes řeku Kwai“.

Čekají vás chrámy, horská železnice, sloni, táboření v džungli, vápencové jeskyně, královské město včetně plavby po jeho kanálech, plovoucí trhy, herpetárium, pozorování varanů, nocleh v hotýlku na vodě, ale i pobyt na malých ostrůvcích v moři a koupání spojené se šnorchlováním. To vše propojeno splouváním divokých řek, které vás určitě překvapí a jaké byste v džungli jen stěží čekali. Nabízíme vám neuvěřitelně pestrou směsici zážitků a dobrodružství jakou jen může Thajsko poskytnout. Přes Honkong odletíme do Bangkoku a odtud na řeku obtížnosti WW IV. Přejezd a další jízda na nafukovacích kanoích na řece s obtížností do WW III. Plné 4 dny v džungli. Ještě jeden přejezd k řece Kwai, jízda vyhlídkovým vláčkem, sloni a pak již jen moře, šnorchlování a koupání. Bangkok, prohlídka královského paláce, plovoucích trhů.

Letenky nejsou v ceně zájezdu, můžeme Vám je zajistit. Cena včetně palivových poplatků a letištních tax je přibližně 25000,- Kč 

V ceně zahrnuto: instruktoři, doprava autobusem, taxikem, rikšou, noclehy, zapůjčení lodí a vodáckého vybavení, vodáckých bund, pojištění.
V ceně nezahrnuto: /platí se na místě/: vstupy do památek a muzeí, fakultativní poplatky, rafting s místní cestovní kanceláří.
[ Zpět ]

Expedice