Incoming a jednodenní rafting v ČR


  Incomingové programy

  Zorganizujeme pro vás vodácký sportovní program soutěžního charakteru na jedné ze slalomových drah v ČR, přesně podle vašich požadavků na velikost skupiny, dopravu, ubytování a stravu. Kompletně zajistíme prostory pro souběžné výjezdní zasedání, školení pracovníků nebo prezentaci produktů. Neotřelost, jedinečnost a určitou neformálnost vaší akce umocňuje sportovní atmosféra, navozená vlajkami, stupni vítězů a komentátorem, který se postará o napětí během závodů.
  Nechybí rozhodčí, časomíra, ani výsledková tabule s aktuálním pořadím. Hry budou slavnostně zahájeny losováním státu, pod jehož vlajkou budou skupiny závodit a program může začít. Samozřejmostí je občerstvení během celého sportovního programu, po ukončení závodů a ocenění vítězů přichází čas pro neformální party s točeným pivem a grilováním (viz nabídka "catering").

  Voda

  Rafting

  Rafting Umělé slalomové dráhy se nacházejí v Praze na Štvanici, ve Veltrusech u Prahy, v Roudnici nad Labem, v Roztokách u Křivoklátu a Českých Budějovicích. Jsou to zhruba 500 metrů dlouhé propusti s velkým spádem a řadou umělých překážek, které vytváří atraktivní vodácké prostředí. Silný proud, velké vlny a mohutné válce jsou zárukou skutečně divoké vody a intenzivního prožitku.
  Program je sestaven tak, aby ho mohli absolvovat úplní začátečníci, ale dá se připravit i pro zkušenější vodáky. Každý účastník je vybaven kvalitním vodáckým vybavením pro rafting a vodní turistiku, které odpovídá evropským standardům (helma, plovací vesta, neoprén, neoprénové boty, nepromokavá bunda, pádlo). Každý člun je vybaven základním záchranným materiálem a je řízen zkušeným průvodcem.
  Pro maximální bezpečnost klientů je součástí programu komplexní teoretická instruktáž včetně krátkého školení záchrany v divoké vodě. Před vplutím do propusti se vše prakticky a důkladně procvičuje na klidné vodě.

  Whitewater Tubing

  RaftingJedná se o splouvání divoké vody, bez raftového člunu, pouze na velkém nafukovacím kruhu . Na tubingovém kruhu se jezdí vleže na zádech s nohama napřed a veškeré řídící manévry se dělají přímo rukama. Kruh je vyroben z oděruvzdorného materiálu, aby nedošlo k jeho proražení o překážky v řece. Tubing je sport pro aktivní lidi, kteří chtějí zažít opravdu silný a intenzivní kontakt s divokou vodou. Pod vedením našich instruktorů je tato aktivita vhodná i pro úplné začátečníky.

   


  Aktivity na divoké vodě:

  Půldenní rafting

  13:30 Setkání s průvodci, transfer k propusti.
  14:00 - 15:00 Rozdělení materiálu, převlékání, úvodní instruktáž o záchraně a plavání v divoké vodě.
  15:00 - 17:00 Raftování: úvodní plavba, zkouška vodní záchrany, jízda se zastavováním ve vracáku, nácvik převrácení raftu. Zájemci si vyzkouší WW Tubing .
  17:30 Ukončení akce, odjezd zpět do Prahy.
  Alternativou je posunutí akce do ranních hodin (setkání s průvodci v 8.30, konec akce ve 12.30)
  Cena: 1.500 Kč / os.

  Celodenní rafting

  8:30 Setkání s průvodci, transfer k propusti.
  9:00 - 10:00 Rozdělení materiálu, převlékání, úvodní instruktáž o záchraně a plavání v divoké vodě.
  10:00 - 12:00 Raftování: úvodní plavba, zkouška vodní záchrany, jízda se zastavováním ve vracáku.
  12:00 - 15:00
  Oběd, odpočinek, alternativní prohlídka Veltruského zámku.
  15:00 - 17:00 Raftování: jízda se zastavováním ve vracáku, surfování ve válci. Zájemci si vyzkouší WW Tubing .
  17:30 Ukončení akce, odjezd zpět do Prahy.

   
  Cena: 1.800 Kč / os.

  Celodenní rafting a grilování:

  Party Program viz výše
  17:30 - 19:00 Party s grilováním masa, točeným pivem a jinými pochutinami


  Cena: 2.100 Kč / os.

   

  Vysoká lana

  Dobrodružství v korunách stromů

  Vysoká lana V blízkosti vodní slalomové dráhy ve Veltrusech nabízíme další z populárních adrenalinových aktivit - park vysokých lan.
   
  Jedná se o soustavu lan, houpaček a kladin, umístěných ve výši 4-6 metrů. Vysoká lana

  Balancování v korunách stromů přináší nezapomenutelný zážitek pro všechny věkové kategorie. Tyto aktivity jsou velkou osobní výzvou a jejich zdolávání podněcuje odvahu, sounáležitost se skupinou a pocit zodpovědnosti.

  Bezpečnost klientů je zajištěna jisticími lany, jisticím úvazkem a přilbou. Jištění provádí vyškolený instruktor. Stavba a provoz parku je v souladu s bezpečnostními standardy PROUD (středisko s akreditací od MŠMT).

  Kombinovaný program rafting a vysoká lana 1.900 Kč / os.

   

  Zimní aktivity

  Lyžování a snowboarding

  Zimní aktivity Program je určen pro zahraniční návštěvníky, kteří si svůj pobyt v zimní Praze chtějí zpestřit sportovní aktivitou. Lyžařský areál JEŠTĚD, který je z hlavního města snadno dostupný, nabízí 9 km upravených sjezdových tratí všech obtížností, což zaručuje dostatečné vyžití po celý den. V areálu je množství restauračních zařízení a horských hospůdek, jejichž osobitá atmosféra skvěle doplňuje sportovní zážitek. Doprava, ski pass, průvodce a občerstvení jsou samozřejmou součástí programu. Lyže, snowboardy a další vybavení je možné si půjčit přímo na místě.  Celodenní program:

  7:00 Vyzvednutí klientů v hotelu.
  9:00 Příjezd do ski areálu Ještěd.
  9:30-16:00 Lyžování, snowboarding.
  16:30 Konec programu, návrat do Prahy.
  18:30 Příjezd k hotelu.
  Cena: 2.500 Kč / os.

  Půldenní program:

  9:30 Vyzvednutí klientů v hotelu.
  11:30 Příjezd do ski areálu Ještěd.
  12:00-16:00 Lyžování, snowboarding.
  16:30 Konec programu, návrat do Prahy.
  18:30 Příjezd k hotelu.
  Cena: 2.200 Kč / os.

   

  Na sněžnicích zimní krajinou

  Zimní aktivityZasněžená krajina má neopakovatelné kouzlo a výlet na sněžnicích zaručeně uchvátí každého zimního návštěvníka České republiky. Blízkost zajímavých terénů, jednoduchá technika chůze a fyzická nenáročnost jsou hlavními důvody, proč se vydat na sněžnice.
  Hlavní destinací je Posázaví, místo se ale může změnit dle aktuálních sněhových podmínek. Cesta na start nepřesahuje 60-90 minut. Celou skupinku vede zkušený průvodce, který také vybírá nejvhodnější cestu i podle kondice účastníků a pomáhá s technikou chůze na sněžnicích. Trasy protínají osamělou krajinu s možností odpočinku v místních hospůdkách nebo restauracích.
  Na závěr je připraveno občerstvení zahrnující obložené bagety, nealkoholické nápoje i svařené víno. Veškeré vybavení je zahrnuto v ceně, jediné co je třeba mít s sebou, je teplé oblečení a pevné boty.

  Cena: 1.500 Kč / os.

   

  Služby

  Catering

   Naše cateringové centrum vyhoví všem vašim požadavkům, od jednoduchého občerstvení až po rozsáhlou hostinu pro gurmány.
  U základních programů standardně nabízíme lehké občerstvení - například pivo a obloženou bagetu. Celodenní programy mohou začít lehkou snídaní, samozřejmostí je občerstvení během programu. K obědu podáváme oblíbený "ďáblův kotlík" (ohnivý guláš našeho šéfkuchaře) s chlebem a oblohou. Neodmyslitelnou tečkou po dni stráveném na divoké vodě je večerní párty s grilováním masa a točeným pivem přímo v areálu. Koktejlový bar, či degustace vybraných vín osloví i skutečného znalce.
  Mobilní cateringové středisko vám dále nabízí kompletní zajištění stravování při pobytu v přírodě a koordinaci stravování a sportovního programu.

  Doprava

  Zajišťujeme kompletní dopravu z vámi zvoleného místa do místa akce a zpět. Pro malé skupiny používáme mikrobusy (4-8 osob), pro středně velké (10-22 osob) minibusy. Velkou skupinu (cca. 40 osob) přepravíme klimatizovaným autobusem.

  Vybavení

  Klienty standardně vybavujeme dlouhými neoprenovými kalhotami s laclem (tzv. Long John), neoprenovými botičkami, vodáckou nepromokavou bundou, helmou, plovací vestou a pádlem.
  Každý člun je vybaven základními bezpečnostními pomůckami, lékárnou a vakem na osobní věci klientů. Používáme kvalitní vodácké vybavení, které odpovídá současným evropským standardům; je pravidelně obměňováno, modernizováno a doplňováno.
  Raftcentrum disponuje také lehkými nafukovacími kanoemi pro 2 osoby typu Pálava, Orinoko a Yukon.

   Průvodci

  Členové našeho týmu jsou akreditovaní průvodci na divoké vodě (dle platných zákonů ČR). Vedoucí akcí mají navíc mezinárodně platný průkaz vůdce akce IRF - (International Rafting Federation - Trip Leader). Každému klientovi věnují individuální péči, a to i v době mimo sportovní program. Prioritou všech členů realizačního týmu je zajištění maximální bezpečnosti účastníků akcí.

  Ubytování

  Naše široká databáze kempů, penzionů a hotelů ve vodácky atraktivních regionech po celé Evropě dovoluje v každém vybraném regionu operativně zajistit druh ubytování podle požadavků klienta. V případě nocování v kempu eventuálně zajistíme stany a ostatní tábornické vybavení.