Naše cestovní kancelář pro vás zorganizuje  jakoukoliv firemní akci,

vodácký a nebo i jiný outdoorový sportovní program, zájezdy přesně podle vašich požadavků - sami si určíte velikost skupiny, dopravu, typ ubytování a nároky na stravu.

U firemních akcí:

  • poradíme s výběrem destinace i se sestavením programu.
  • kompletně zajistíme výjezdní zasedání, firemní školení pracovníků nebo prezentaci produktů firem v Čechách i v zahraničí.
  • naše cateringové centrum vyhoví všem Vašim přáním, od jednoduchého občerstvení až po rozsáhlou hostinu pro gurmány.
  • na přání provedeme psychologickou analýzu chování účastníků nebo i posouzení efektivity týmu

Pro inspiraci zde uvádíme několik oblíbených firemních akcí a programů, které na umělých slalomových drahách pořádáme:

Zorganizujeme pro vás vodácký sportovní program soutěžního charakteru na jedné ze slalomových drah v ČR, přesně podle vašich požadavků na velikost skupiny, dopravu, ubytování a stravu. Kompletně zajistíme prostory pro souběžné výjezdní zasedání, školení pracovníků nebo prezentaci produktů. Neotřelost, jedinečnost a určitou neformálnost vaší akce umocňuje sportovní atmosféra, navozená vlajkami, stupni vítězů a komentátorem, který se postará o napětí během závodů.
Nechybí rozhodčí, časomíra, ani výsledková tabule s aktuálním pořadím. Hry budou slavnostně zahájeny losováním státu, pod jehož vlajkou budou skupiny závodit a program může začít. Samozřejmostí je občerstvení během celého sportovního programu, po ukončení závodů a ocenění vítězů přichází čas pro neformální party s točeným pivem a grilováním (viz nabídka "catering").

 

Mistrovství světa v raftingu

Usilovná cesta k vítězství

 

PRINCIP A CÍL: Celá skupina se rozdělí do několika týmů (4-6 závodníků + 1 instruktor), které soupeří v disciplíně HEAD TO HEAD (paralelní sjezd) vyřazovacím způsobem. V jedné jízdě závodí proti sobě vždy dvě posádky. Start je společný. Do dalšího kola postupuje vždy posádka, která dřív projede cílovou čáru, až zůstanou poslední dvě, které se utkají ve Velkém finále, kdy se rozhodne o vítězi celého závodu. Malé finále je závod o třetí místo. 

Návrh programu:

8:30-9:00 Setkání u propusti ve Veltrusech, ranní občerstvení.
9:00-10:00 Slavnostní zahájení MS, rozdělení jednotlivých posádek a vodáckého materiálu, převlečení, úvodní instruktáž o záchraně a plavání v divoké vodě.
10:00-12:00 Dopolední raftování: úvodní plavba, trénink na trati, zkouška vodní záchrany, kompletní sehrávání posádek a příprava na závod.
12:00-15:00 Oběd, odpočinek, prezentace závodu, porada týmů, alternativní prohlídka veltruského zámku.
15:00-17:00 Odpolední raftování: Hlavní závod MS - head to head.
17:00-19:00 Vyhlášení vítězů, grilování steaků - neformální párty. 

Zúčastněné země  Malá odpolední párty

 

          

Rafting je výborný a přirozený teambuilding.

Má-li některý z našich klientů zájem nejen o úchvatný zážitek raftování ale i o odborné zhodnocení firemního týmu, naše cestovní kancelář může nabídnout několik variant hodnocení účastníků.

Při mapování týmové spolupráce a hledání cest k jejímu zefektivnění spolupracujeme s firmou Tres consulting, s.r.o., specialisty v oblasti rozvoje a vzdělávání zaměstnanců. 

Posouzení efektivity týmu

Týmová Outdoorová aktivita je do jisté míry obdobná profesionální spolupráci. I zde se členové týmu dostávají do vzájemných kontaktů a spolupracují na řešení problému, zvládnutí náročné situace. Spolupráce týmu v mimopracovním prostředí přináší jeho členům možnost uvědomit si, jakým způsobem spolupracují, jaké týmové role a vzájemné vztahy se mezi nimi vytvářejí a kde má jejich spolupráce silná a slabá místa.

Efektivitu a charakter Vašeho týmu můžeme posílit – zachytíme způsob, jakým Váš tým během Outdoorové aktivity pracuje, nalezneme shody a rozdíly s jeho fungováním v pracovním prostředí a nabídneme v diskusi s členy týmu možnosti zlepšení a dalšího rozvoje. 

V úvodu akce proběhne krátká moderovaná diskuse zaměřená na reflexi témat, která jsou právě teď v týmu aktuální, propojení Outdooru a profesního života a toho, s čím účastníci do aktivity jdou.

Během Outdoorové aktivity se práce týmu účastní pozorovatel - psycholog  (v případě zájmu tým psychologů), specializovaný na pracovní psychodiagnostiku.

Po skončení aktivity nabídneme debrífing – sdělení zážitků, emocí a analýzu procesů, které v týmu probíhaly. Tým v moderované diskusi dojde k závěrům, které pak může zohlednit v profesní praxi.

Zpracujeme výstupní zprávu, která bude shrnovat podstatné události aktivity, analýzu silných a slabých stránek týmu a možné cesty dalšího rozvoje.

 (další rozšíření nabídky) Outdoorová aktivita může být zachycena formou videozáznamu a důkladně analyzována po skončení celé akce.

V rámci vaší objednávky pak upřesníme rozsah prováděné analýzy, jednodušší i důkladnější varianty posouzení jsou pochopitelně možné.

 

 Rafting v zahraničí 

Stejně tak jako na umělých slalomových drahách v ČR pro vás naše cestovní kancelář zorganizuje vodácký sportovní program soutěžního charakteru v některé z vyhlášených evropských destinací. Program připravíme  přesně podle vašich požadavků s ohledem na velikost skupiny, dopravu, ubytování a stravu. I v zahraničí jsme schopni kompletně zajistit prostory pro souběžné výjezdní zasedání, školení pracovníků nebo prezentaci produktů. Neotřelost, jedinečnost a určitou neformálnost vaší akce umocňuje sportovní atmosféra doplňkového programu, který je zaměřen na adrenalinové sporty a může být pouze doplňkem vašeho programu. Následující program, rozdělený dle zemí a doplněný fotografiemi, naleznete také v levém menu této stránky.

  

 

 


Výpis zájezdů:

Č. zájezdu Název Termín Cena
K-08-061 Triatlon (ČR) dle dohody    dle dohody rezervovatobjednat
K-08-065 Rakousko dle dohody    dle dohody rezervovatobjednat
K-08-064 Rafting a vinobraní (ČR) dle dohody    dle dohody rezervovatobjednat
K-08-066 Itálie dle dohody    dle dohody rezervovatobjednat
K-08-067 Slovinsko dle dohody    dle dohody rezervovatobjednat
K-08-068 Norsko dle dohody    dle dohody rezervovatobjednat
K-08-069 Francie dle dohody    dle dohody rezervovatobjednat
K-08-070 Řecko dle dohody    dle dohody rezervovatobjednat
K-08-071 Španělsko dle dohody    dle dohody rezervovatobjednat
K-08-072 Švýcarsko, Rakousko dle dohody    dle dohody rezervovatobjednat